Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Jaké MPV?
Hanz 397
08.05.2017 22:30 - Re: Jaké MPV?
U??vate?
autodiag napsal(a):
tak s tou rezavou klikou a remenici souhlasim to mas pravdu nekdy to nejde ani sundat jak to drzi...
zas pokud chce CAN C8 (oranzove podsvetleni) tak tam RHR snad uz ani nebylo...

to HELLMUT..no zalezi jakou verzi a v jakem roce to auto bylo...na druhou stranu sedacky v C8 nejsou zadnej slagr..nedelam si iluze te sedaslo bude v celky ,tj s komplet nevydrolenym sedakem..a na te kovove konstrukci se taky moc dobre nesedi

Dávali. Měl jsem tu jednu, fakt nasypanou (RT4,elektrický zd dveře,...) a byl v tom RHR,teda RHJ...
Jinak Galoň je opravdu Ford. Líbivej,ale po 150000km totálně ošoupaný rádio a vlastně všechna místa,kolem nejpoužívanějších ovladačů, filtr částic díky tomu,že nepoužívají aditiva,ale chemicko-termickou reakci stojí rachejtli,sedačka řidiče od člověka,kterej má 100kg za těch 150000 více-méně dálničních km prosezelá,nefunkční výhřev a rozsypanej bok...
Na druhou stranu u C8,pokud v Origo autosklu po výměně skla pořádně neposkládají tu zahrádku pod oknem,tak mᚠza chvíli po BSM,protože do ní nateče,cokoliv dělat na motoru je pomalu lepší ten agregát vyndat a hlavně co jsem viděl,tak byla ta auta většinou v dostv žalostným stavu (zanedbaná). Hlavně jsem nejel v C8, na který by na předku něco neklepalo,takže mi přijde,že ta náprava je možná poddimenzovaná...

Jo a nejlepší je ta ručka na tom Galoňovi

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator