Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Elektrické otevírání pátých dveří / C5 III
igok
03.05.2017 21:43 - Re: Elektrické otevírání pátých dveří / C5 III
VIP
Mam nieco podobne, trva to uz asi mesiac. Zhodou okolnosti to zacalo po vymene baterky. Najskor sa stalo ze mi obcas zavrelo dvere a hned otovorilo ako ked sa do niecoho opru, na druhy krat sa uz zavreli. Ked som pozoroval co sa deje tak som si vsimol ze obcas sa po prikaze na zatvorenie zasunie spodny zamok a tym padom horny zamok nedociahne a necvakne. Ked som dvere pootvoril a opat zavrel tak cvakli a spodny zamok sa pritiahol. Ale v poslednych dnoch mi uz ten spodny zamok nechce pritiahnut.
Chova sa to takto:
1. ovorim dvere, spodny zamok sa vysunie,
2 stlacim tlacitko na zavretie, spodny zamok sa zasunie a tym znemozni zacvaknutie horneho zamku.
3. pokus o duhe zavretie, spodny zamok sa vysunie ale po zacvaknuti horneho zamku sa uz nepritiahne.
Ak chcem mat riadne zavrete dvere tak im musim pomoct a pritlacit dvere tesne pred zavretim (bod 2) alebo ked vidim ze spodny zamok je zatiahnuty zatvorim dvere manualne. Vcera a dnes to vygradovalo az do stavu ze na povel z tlacitka nad SPZ sa zamok sice odomkne ale dvere za nechcu otvorit az na opakovane stlacenia, popri tom pipaju jak besne. Na dialkovy ovladac zatial reaguju. Po tom, co som si tu precital, skusim asi skontrolovat kable v tej chranicke medzi kasnou a dverami. Len dufam ze zajtra tie dvere este otvorim

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator