Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Silentbloky ramen přední nápravy / C5 III
tomio
02.05.2017 12:43 - Re: Silentbloky ramen přední nápravy / C5 III
99
Pneu jsou sjetá rovnoměrně. Ale na těch gumách se jezdilo vlastně jen 4 měsíce - cca 8.000 km, nicméně předchozí majitel si na to stěžoval. Když měnili v citroenu tyčky, tak dělali i geometrii, myslel jsem že se to tím vyřešilo. Podívám se na to.

Jak zjistím, jestli tam mám hliník, nebo ocel? Mám 2.0hdi 103kW a na štítku sloupku mám kód 11939CJ 10044 KTVD 19800044 720 EN. Vím, že tu byl návod, ale prase aby se v tom vyznalo. Od 11984 je vždy ocelová? A v rámci čísel menších 11984 mají ocelovou jen silnější motorizace nad 120kW?

Když budou dávat nový silentblok na rameni, tak stejně musí celé rameno ven, ne?

Ještě mě napadá...zvednout ručním zvedákem přední kolo (jako při nouzové výměně rezervy) a zkusit kvedlat kolem. Třeba ten pazvuk dokážku identifikovat takto. Minimálně, kdyby byla chyba v ukotvení těhlice mezi horním kul. čepem a spodní trojnožkou, chjo)

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator