Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Silentbloky ramen přední nápravy / C5 III
tomio
02.05.2017 12:04 - Re: Silentbloky ramen přední nápravy / C5 III
99
Oteplilo se a tak se začínají ozývat od přední nápravy zajímavé pazvuky (semtam poklepávání při přejezdu hodně rozbité cesty, "puknutí" při rozjedu z klidu a při otáčení volantem na místě), atd, atd.

Auto bylo před rokem v citroenu, vyměněny tyčky vpředu a vzadu a přední pravé uložení kloubu těhlice (trojpacka s ložiskem). Pazvuky ale pokračovaly - zvykl jsem si. Na podzim vymizelo ono "puknutí", které se teď vrací.
Už se na to dívali dva mechanici, s tím, že je vše pevné a nikde evidentní vůle nejsou.

Takže bych rád udělal menší generálku - vyměnit všechny silentbloky na ramenech a spodní silent pod těhlici
Díly vyberu podle zkušeností tady uvedených (lemf,trw...popř. sasic, meyle), ale jde mi o to, jestli v neautorizovaném servisu nenadělají více škody jak užitku. Na co si hoši mají dávat pozor?

Našel jsem tu jen informaci o dotahování spodního silentu pod těhlicí v jízdní poloze (tzn, podvozek nastavený do jízdní polohy, nebo auto stojící na kolech? Nejsem mechanik a nějak si to nedovedu představit.

Další info bylo o špatných pracovních postupech a dotahovacích momentech. Máte tady někdo k dispozici pracovní postup při těchto pracech?

A nebo s tím mám jet do autorizáku, kde jsem minule neuspěl a auto odjíždělo se stejnými pazvuky s jakými přijíždělo?

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator