Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Žárovky denního svícení / C5 III
filipxec
25.04.2017 14:52 - Re: Žárovky denního svícení / C5 III
99
vilous napsal(a):
Toto vlákno jsem pročetl, ale nenašel jsem nějaký popis, jen že to jde blbě, ale jde.
Já se raději jasně zeptám:
1. Je ta žárovka součástí sdruženého světlometu nebo je to separé kus výlisku?
2. Leze se k tomu horem (tam mám překvapivě dost místa dosáhnout rukou pod světlomet) nebo spodem rukou pod nárazník?
3. Když torx - kolika šrouby to drží?


Ahoj vsem,
popis není potřeba, pripadne velmi dobře je to popsano v navodu k autu. Je to bezna vymena zarovky, ke které se blbe muze. Pootocit bajonetem, vytahnout ven. U motoru 3.0i V6 je velmi malo mista a je nutne sundat naraznik. Zarovkou jde pootocit, není však místo na ruku a vytazeni. Jestli je tomu tak i u velkého dieselu, nevim.
Ad1) Ano, je soucasti svetlometu. Drobne rozdily jsou u halogenového a xenonového svetlometu.
Ad2) Vymena se dela horem (krome 3.0i V6)
Ad3) K vyndani zarovky jsem nepotreboval sroubovak, pootocis bajonetem a vytahnes ven.

Prodavaji se samotne zarovky i ledky bez patice nebo s patici. Zarovka jde v patici snadno vymenit. Pozor, existuji dva prumery otvoru pro zarovku denního sviceni. Myslim, ze to je 14 a 16mm (zrejme rozdil u xenonu a halogenu).
Ja svitim LEDkou,

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator