Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: ovladanie auta cez telefon
vilous
21.04.2017 12:53 - Re: ovladanie auta cez telefon
99
Mne ještě napadá zásadní otázka - PROČ bych si měl něco takového pořizovat.
Proti odcizení je metrák jiných produktů, které nehrabou do sítě auta. Mnohá zde popisovaná opatření se mi zdají naopak spíš nebezpečná. Odemykat mobilem nebo dokonce přes web se mi zdá nesmírně riskantní, dá se to odchytit a napodobit. Nebo majitel si bude hrát s mobilem a omylem hrábne prstíčkem o centimetr vedle a vypne motor jedoucímu autu... A jak by se tvářila policie a pojišovna, že mi záhadně zmizelo auto a klíčky jsem nikomu nedal.

Tak mne napadá jen báječná možnost, že budu sedět u piva na zahradní restauraci a v mobilu sledovat, kam jede manželka. A když zahne k nákupnímu centru, tak jí na dálku vypnu motor a zamknu ji v autě.

Ale hlavně při každé sebemenší pitomosti s autem by mi začal běhat mráz po zádech, zda to nezpůsobilo to kurvítko. Třeba nepůjde nastartovat ze spousty naprosto banálních důvodů, ale mne hned bude děsit, že kurvítko deaktivovalo motor. A nebudu mít žádnou možnost, jak to zjistit, protože PSA diag jistě neumí diagnostikovat kurvítka.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator