Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Výměna oleje - automatická převodovka AM6 / C5 III
j.pajinek
16.04.2017 19:38 - Re: Výměna oleje - automatická převodovka AM6 / C5 III
99
Ahojte zde,
jsem majitelem Citroenu ale C4 Grand Picasso Tecnospace,jsem i na jiném foru ale zde u vás to máte pěkně rozepsaný a dost jsem se dočetl ,,,od 1 až po 25 stránku,,, .
Mám prosim dotaz k mé převodovce,auto je rok 2013-14 vím že je tam Aisin AM6 je to šestikvalt norma Euro-6 ,chystám se na výměnu oleje a vím že tam má bejt AW1 a chci tam dát určitě Origo od Totálu co doporučují,převodovka jede normálně,necítím nějaké problémi a sem tam náhodné cuknutí tu popisujete jako normální jev ale jak píšu jen někdy.
Otázka zní že mám nájezd 200000km a nemohu nikde dohledat pokud byl olej měněn ,,,asi si myslím že ne,,, provoz auta byl hlavně po dálnicích,vím že už něco má a proto chci udělat výměnu postupem normálně šroubem ve spod vypustit ,,,samo dodržet onen postup co udává Citroen,,, nalít tam litry co se maj a třeba po 5-ti tisícich km to udělat znova,snad tomu neublížím ,mám pocit že kdy bych to vyměnil uplným vysátí a ještě jak někteří dávají nějaké průplachy z rozpouštědlama asi bych ji při tomto nájezdu ublížil.

Prosím máte nějaký link kde je spolehlivej prodejce Origo oleje.Já našel tohoto ale nevím.
.link.

Děkuji.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator