Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Zaseklé přední brzdy, zatuhlá ruční brzda, přibržďování / C5 I, II
jruze
10.04.2017 20:40 - Re: Zaseklé přední brzdy, zatuhlá ruční brzda, přibržďování / C5 I, II
U??vate?
13Andrej12 napsal(a):
pocuj ale brzdic mam vymeneny za repasovany .. mozno je zle zrepasovany


No možná by bylo lepší zajet k někomu poblíž Luki,Jumep atd.. a neutrácet nákupem dílů - v diag se dá nšco vyčíst,použít jiné díly (starší) - od brzdičů ABS bloku atd.. (oba ty díly budou mít nebo si dovedou poradit)= výhoda takovíchto dílen je možnost použití dílů na zkoušku - já tu mám asi vše ale jsem daleko a poslat vše je nesmysl a stejně je potřeba hledat i za pomoci diag(nejde to popisovat zde možná po telefonu a za pomoci diag - kde co jaké údaje atd.. - začít odvzdušněním ABS bloku atd.. - tohle může být důsledek něčeho jiného jako třeba zavzdušněného ABS a jít odsud až ke kolu - ten brzdič nemusí být OK i když je repas , může něco být také v bloku ABS, v elektronice, v hl. válci, ve spínači na hl.válci atd..

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator