Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Problém s otevíráním klíčku
tomio
06.04.2017 10:49 - Re: Problém s otevíráním klíčku
99
Absolvoval sem nedávno. Náhradní obal sem objednal z aukra za pár desetikorun, vnitřek upravil tak, aby tam sedl originální plošňák (jemně to tam nesedělo) a pro jistotu okraje jemně zafixoval tavnou pistolí.
Vystřelovací mechanizmus fungoval úplně stejně jako na původním klíčku, akorát jsem musel prohodit vyfrázovanou planžetu ze starého na nový. Drží to tam na "nýtku", který jde tenkým nástrojem vytlačit z planžety. Pokud je nýtek "rozklepnutý", tak ho jemně odvrtat.
Bohužel jsem nemohl použít původní "záda" klíčku se znakem citroenu, tak jsem si udělal "DIY" neplastickou verzi a přilepil ji tam. Později jsem zjistil, že ten originální čtvereček s plastickým znakem citroenu se prodává zvl᚝..cena kolem 100kč, ale moje černá varianta se mi líbí víc... jen to chce udělat pečlivěji.
Nový neoriginální klíček má kratší chod tlačítek, což mi vyhovuje. není to takový ten "gumový" pocit, ale spíš krátké kliknutí mikrospínače.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator