Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Klimatizace nechladí
Hanz 397
03.04.2017 22:11 - Re: Klimatizace nechladí
U??vate?
autodiag napsal(a):
krasna reklama

si nerozumime..pokod objednam a nebude to sedet..muim objednat znovu,to znamena auto tyden na dilne misto jednoho dne ..pokud se to stane u vice dilu muzu jit domu protoze budu zavalenej autama co cekaji na dily... chapes ?
s cenou no ja nezastavam nazor kupovat dil dle ceny,to nechavam jinym,cena neni pro me rozhodujici faktor..ten je kvalita a vydrz a az potom cena
a cas si s nekym povidat opravdu nemam..bud kliknu a je objednano nebo jdu jinam...jeste k tomu telefonovat,,ne to fakt ne..ale jak jsem psal komu to vyhovuje nic proti...

Tohle znám... Na mým...
Vloni po bouračce jsem kupoval mimo jiného nový klimachladič. No a minulý týden v pondělí jsem s hrůzou zjistil,že mi nefunguje klima. Tak v úterý prohlídka a našel jsem v tom novým chladiči díru... Naštěstí pro mě tu díru nezpůsobil žádný předmět. Prostě výrobní chyba... Takže vyreklamováno. Ve středu dorazil nový chladič a ....
Prohnutej,jako luk. Takže další den čekání... V pátek dorazil další novej chladič. Přes víkend nebyl čas-dělal jsem jiná auta a věnoval se rodině. Takže auto poskládáno dneska. Týden po zjištění závady... A přitom jsem mohl jezdit už ve středu večer...

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator