Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Návod, mapy a další pro NG4 (Navidrive 3D, Wip Com 3d)
Osvi
03.04.2017 21:35 - Re: Návod, mapy a další pro NG4 (Navidrive 3D, Wip Com 3d)
99
Ahoj,

dneska mi dorazil balík z německa, hned jsem vymontoval jednotku NG4 a zapojil modul, který přišel v balíku. Následovala zkušební jízda. Odblokování obrazu se aktivuje/deaktivuje cca 12 sekundovým zmáčknutím tlačítka ztlumení hlasitosti přímo na volantu. Při aktivním odblokování obrazu logicky funguje přehrávání DVD za jízdy, což je jasné, ale překvapilo mě, že zůstane funkční i navigace, takže je možné mít nastavený cíl v navigaci a zároveň mít puštěný film, při hlasovém povelu dojde k dočasnému utlumení zvuku z filmu (stejně jako kdybych poslouchal rádio). Ještě jsem nezkoušel video vstup v kastlíku, ale předpokládám, že při jízdě bude vstup normálně aktivní a bude možné koukat na video z externího zařízení. Po deaktivaci (dlouhý stisk MUTE na volantu) vše funguje jako před montáží modulu, tzn. video funguje pouze u stojícího auta, po rozjezdu se ukáže hláška o vypnutí videa za jízdy kvůli bezpečnosti.
Modul je určen přímo pro Citroen C5 III s jednotkou Navidrive 3D (NG4).
Jsem rád, že jsem vyzkoušel objednat od německého výrobce, i když nebyly žádné předchozí zkušenosti od ostatních.
Cenově modul stojí snad úplně nejméně ze všech, které jsem našel na českých serverech a navíc i při aktivním odblokování obrazu je funkční navigace, což jsem do dneška myslel, že ani není možné
Ještě nevím, jak vyřešit automatické přepnutí na video vstup v kastlíku po zařazení zpátečky, pokud by tohle šlo vyřešit nějak jednoduše, tak montហkamery už bude relativně pouze o natahání kabelů....

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator