Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Výměna motorového oleje
vaf
01.04.2017 01:05 - Re: Výměna motorového oleje
Za?iato?n?k
Mahony napsal(a):
Nehledal bych za tim hned kolenovrtsví, ale mě to třeba baví si něco na autě udělat.Dříve sem si dělal na autech spoustu věcí sám, ale u C5 už toho neni moc na co si troufám.Ale takový prkotiny jako vyměnit olej proč né? Loni výměna kotučů destiček, rozhýbání promazání ručky, výměna korektoru apod. blbůstky.Před 6 lety montហparkovacích čidel Valeo za 1500.- od kterejch mě tady kdekdo odrazoval že to nevydrží a fugnujou doteď.Na takový věci jako klima klapky už se necejtim tak sem si to nechal udělat.
Ono dávat auto do servisu je vždycky stres, auto vrátěj ze zamatlaným iterierem od šmíru, na krémový sedačky si klidně dřepnou ve špinavejch montérkách, když jim člověk vleze do dílny a vidí jak se na sedačkách válej náhradní díly a na kapotě položenej balík co jim zrovna přivezlo PPL tak člověk jde mdlob.
Po výměně oleje u "odborníků" se mi na dálnici rozletěl kryt pod motorem protože tam půlka příchytek chyběla.A takhle by se dalo pokračovat do alelůja


Mahony - jako bychom měli k dispozici stejné servisy

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator