Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Péče o exteriér auta
xsedmička
15.03.2017 11:03 - Re: Péče o exteriér auta
99
Já jsem tady taky za podivína který má stále čisté auto,ale to mi nevadí-nejlepší je když jde někdo okolo...ježíš ty to zase meješ vždyt ti to auto shnije.Nejlepší pokud mi to řekne soused který si koupil(novou) suzuki sx4 s krásnou hnědou metlou a umyje ji před barákem jedním kýblem šamponu mně nedělá problém umýt auto 2x týdně jen pokaždé před mytím používam vapku.Když jsem si koupil novou thali 1,5dci v šedé metle tak ta neviděla po 3 roky co jsem ji vlastnil myčku pouze vap., houbu s šamponem a vosk.

Ještě když jsem koupil 4 letýho mercedesa ve stř.metle z It. tak ten lak byl divnej(ošklivej).Dal jsem si trochu práce a věnoval mu celý den 2xmytí jarem,1x šamponem,odstrnění asfaltu,vyčištění laku nějakým přípravkem(nevím co to bylo) pak voskování s nějakým brusivem to už dalo práci,ale nejhorší bylo leštění na tom jsem málem nechal ruce-po týdnu opět mytí a vosk ten už šel nanášet podstatně líp a rozleštění šlo dobře. Výsledek byl opravdu ohromnej ta stř. metla se neuvěřitelně rozzářila

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator