Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Hydraulické čerpadlo - BHI
Pedrox
13.03.2017 20:21 - Re: Hydraulické čerpadlo - BHI
99
Tak jsem se konečně postil o víkendu do opravy BHI, dlouho jsem to odkládal, nakonec mě k tomu donutila prasklá pojiska k napájení. Měl jsem z toho tak trochu lufta, ale Díky informacím zde na fóru od jruze a ostatních jsem to zvládl docela v pohodě.Za to vše moc velký dík. Původně jsem si myslel že LDS teče z motoru, ale po demontáži jsem objevil v nádržce prasklinu, která byla zjevně tou příčinou. Objednal jsem nádržku, a tak byl prostor přeci jenom dloubnout BHI, zda LDS přeci neuniká přes elektroniku BHI. Demontoval jsem elektroniku, pod ní bylo sucho, po LDS ani památky, tak jsem vše složil dohromady. Potíž snad dělalo jen těsnění mezi elektronikou a čerpadlem a samotná výměna pojistky.
Těsnění poněkud "vyrostlo " na tolik (asi díky LDS), že nazpátek bez nějaké te korekce nešlo zpět.
Jak demontovat pojistkovou skřínku vedle akumulátoru jsem nepřišel, nechtěl jsem použít hrubé násilí.
Jen se mi povedlo vycvaknout kryt a díky tomu že pojistka byla hned nahoře, tak miniaturní ráčnou s malým ořechem se mi povedlo pojistku vytáhnout a vyměnit. Docela by mě zajímalo jak se celá pojistkovka vyndá.
Uhlíky jsem vydrbal v ultrazvukové pračce roztokem na čištění elektroniky, promazal ložisko a vše zpět...
Zatím 300km , auto se chová stabilně, takže snad vše OK.
ještě jednou dík.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator