Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Cvakání v motorovém prostoru
mirasa
12.03.2017 20:47 - Re: Cvakání v motorovém prostoru
99
Já to koupil asi něco přes 130tis km a se serviskou, ale té moc nevěřím. teď to má asi 160tis a druhou výměnu oleje za sebou. jezdí s tím manželka, převážně cesty do práce, na chalupu a pár dálničních jízd. Já když jsem se mohl svézt tak normál, líbí se mi že to jede, tedy jelo, ale žádný plyn brzda. Voda má malý únik, ale kontrolováno a stále doplňováno. Po startu bylo vždy slyšet takové cvakání, ale to ustalo cca po 5sek., prý hydroštosy. Teď když se to stalo, tak jsem jel po dálnici na tempomat cca 150, teplota v normálu, pak jsem tomu trochu přišlápl a najednou teplota oleje max a ozvalo se klepání, zvuk jako když by jste píchli. Bylo to u sjezdu, sjel jsem a zastavil, klepalo to opravdu nahlas, jako kdybych bouchal polenem do železa. Dojel jsem asi 300m na benzinku, olej slezl na normální teplotu, chcípl jsem to. Po hodině dorazil odtah, nastartoval jsem, normální zvuk, teplota oleje byla na mé normální hladině ( tedy asi 6 kostiček ) , ale jak jsem začal najíždět na podval, začalo to opět klepat hlasitě a rozsvítila se ta hláška. Auto jsem dnes neviděl, je v servisu, jdu tam zítra.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator