Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Ventilátor chladiče (Sahara)
jruze
07.03.2017 12:18 - Re: Ventilátor chladiče (Sahara)
U??vate?
Tarasus napsal(a):
Ahoj chlapi,

na diagnostice jsem si zjistil chybu P0483. Jruze mě navedl na problém s ventilátory na sahaře.
Jak se mi tato chyba projevuje/neprojevuje:
1. V létě pokud auto stojí, tak ho klimatizace nedokáže vychladit (nemohu vyloučit nízký stav chladiva=ještě jsem nebyl na doplnění/výměně)
2. Auto se nepřehřívá...alespoň podle ukazatelů na přístrojové desce. Nemám problém popojíždět v kolonách
3. Nikdy ani v létě jsem neviděl točit se ventilátory rychleji než na přiloženém videu i po svižné jízdě v 35 °C (né že bych, to chodil kontrolovat při každém zastavení auta, ale třeba dochlazovat jsem ho taky nikdy neslyšel) .

Domníval jsem se, že některý by mohl být přidřený, ale s oběma lze volně pohybovat. Dále byla varianta, že tam nejde proud, ale jak můžete vidět, tak se roztočí (alespoň trochu).
Nesetkal jste se s tím již někdo? Popřípadě nějáký tip?
video: .link.

Děkuji


Ty ventilátory nechodí jak by měly(inpulz jde z jednotky na oba ventilátory- ovládání má každý své) - když zapneš klimu tak se točí stále na malou rychlost? - nejde to takto jednoznačně určit ale mohly by to být uhlíky KO(když zapneš klimu měli by se roztočit na pomalou rychlost a točit se stále) další problém je načatá klapka na sání (dávkovač) - tam tě v dohledné době čeká výměna - pokud to ještě nepadá do nouze,nevypadává tempomat, tak to v dohledné době příjde = můj názor od PC (jen od PC)

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator