Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: LPG a C5
Froggy
06.03.2017 20:43 - Re: LPG a C5
Za?iato?n?k
Zdravím, můžete mi prosím poradit, kdo by byl ochotný zprovoznit auto s LPG? Je to úplně nová montហLovato, ale po ujetí cca 150 km při jízdě na plyn chcíplo a nejde nastartovat ani na benzín. Resp. někdy náhodně chytne na různě dlouhou dobu-a to vždy, pokud je po zapnutí klíčku slyšet benz. čerpadlo a rozsvítí se plynová kostka(ovládání). Pokud čerpadlo neslyším, nechytne (i u předchozí C5 bylo čerpadlo slyšet před každým startem). Řekl bych, že je vadné čerpadlo, ale proč to chcípne i při jízdě na plyn? Může vadné čerpadlo plynovou jednotku nějak zmást? Na diagnostice jsem to měl, ale žádná závada nenalezena (byl to člověk, co tomu rozumí-měnil mi vstřik na druhém válci a projel vše diagnostikou a nic). Logicky chci napřed zprovoznit benzín a potom řešit plyn, ale bohužel když někoho poprosím o zprovoznění benzínu řekne mi, že za to mlůže plyn a odmítne se tím zabývat a když jdu k plynařům, říkají že mám přijet až to bude jezdit na benzín.. Už jsem z toho zoufalej, auto potřebuju a už se různé pokusy táhnou dva měsíce a nic. Je tu někdo komu nedělá problém odpojit si pynovou část a zprovoznit to na benzín? Pokud se divíte že nazajedu tam, kde to montovali-ale prostě jim nevěřím, že budou umět tolik, aby to zvládli-majitel servisu je bazarník a už ted' mi tvrdil, že to nejspíš poškodil ten, co mi dělal diagnostiku-ano, až po tom, co to přestalo jet od nich... Jinak montហod toho technika udělaná moc hezky a čistě a také to velmi pěkně jelo, ale bohužel bazarník mi přímo na technika číslo nedá a domlouvat se s ním je o ničem. Tahání o záruku můžou být měsíce-auto jsem u nich i koupil a to mi za ty nervy už nestojí. Za každou radu a pomoc moc děkuju!

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator