Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Dodatečně montované parkovací senzory
Majo77
05.03.2017 14:39 - Re: Parkovací senzory
Za?iato?n?k
eisy811 napsal(a):
Aj ja som chcel najst vadny senzor, ale osobne si myslim, ze akonahle sa zobrazi hlaska o chybe, tak sa vyradia z cinnosti vsetky cidla. Hoc je chyba v prednom cidle, tak zadne sa taktiez znefunkcnia… Az do odstranenia chyby…


Hej potvrdzujem, ak odíde jeden senzor, znefunkční sa celý systém až do výmeny za nový kus. Mne s detekciou pomohol jumep s diagnostikou.

U mňa odišiel predný úplne nažavo pod hmlovkou (z pohžadu vodiča). Včera som sa troška motal okolo auta a pozeral som sa aj na ten senzor. Zistil som že sa dá celkom pekne odtiaž vybra, stačí len odtiahnu torx a mierne pootoči krytku v ktorej senzor drží. Chcem teda kúpi nový a vymeni to doma, odopnú konektor a pripoji nový senzor by som mal zvládnu

Len kontrolná otázka, všetkých 8 senzorov na aute je totožných? Nie je nejaký rozdiel v predných a zadných? Vyzerajú úplne rovnako. A ďalšia vec, po osadení senzora netreba urobi nejakú kalibráciu s pomocou diagnostiky?

Kupova budem asi z odkazu nadomnou .link. Tu sa jedná o druhovýrobu či origo? Bolo mi povedané že senzory od BOSCH sú osádzané ako origo. Našiel som ešte toto s logom PSA. .link. sice sa to podobá na senzor, aký tam mám teraz, ale nejak sa mi tá stránka nezdá, obrázok tiež nemusí zodpoveda realite.

Odporúčate ís do jedného z týchto, alebo mi viete poradi niečo iné?



Edit: Prípadne zoberiem ten senzor odtialto .link. kde je medzi predným a zadným aj cenový rozdiel a tiež rozdiel v číslach oboch dielov. Tak sa očividne rozlišuje medzi predným a zadným..

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator