Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Děsy na cestách
jruze
03.03.2017 16:40 - Re: Děsy na cestách
U??vate?
Pánové jeďte se podívat do němců - tam smějí kamiony jen 80Km/h a zkus nějaký najít v levém rychlém pruhu nepluvě o připojovacím pruhu= automaticky uvolní pravej aby se připojované auto mohlo plyně připojit a to to připojovací auto v podstatě nemusí moc řešit jestli se půže zařadit (unás ti ustřelí čumák jak ho tam strčíš),prudké bzdění většina automaticky zapíná varovky (to už se u nás rozmáhá také) U nás jsou řidiči (krom itálie) prostě bezohlední,závistiví že by se druhý náhodou dostal před ně a nejvíc mne dorazí (a to dělají jak osobáky a hlavně i kamiony) když je kolona třeba půl Km před odbočkou a já si vlezu do odstavného s pravím blinknem - jedu 30 abych neprodlužoval kolonu - teď si mne všimne kamioňák a nasere se napůl do odstavného abych nemohl projet (nedavno jsem si takto povídal s policajtem na motorce - vztekal se že hnedle spadl z motorky , když už byl nepříčetnej tak jsem přejel do jízdního a o dvě auta se vrátil do odbočovacího - vše z mé strany s úsměvem , nedalo mu to a odbočil zamnou + ten druhej polda(rozumnej) - tak jsem mu to vysvětlil že jsem se sice dopostil přestupku ale proto abych zbytečně neprodlužoval kolonu - dopadlo to tak že jsem mu nabídl pokutu za mnou spáchaný přestupek s tím že se k tomu vyjádřím - ten druhý povídá,,vždy on má v podstatě pravdu - nech ho být" na tomto místě se takto chová do hodiny víc než 100 aut do hodiny(odbočka na D.Počernice) - pokud tam všichni budou stát tak ta kolona bude o 10Km delší.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator