Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: LED žárovky, náhrada za klasické apod.
Frenky
03.03.2017 16:21 - Re: Svetla pro denni sviceni
Za?iato?n?k
Zdravim.
Pridam zkusenost s LED do prednich obrysovek (halogen 6W take odchazi casteji....). Koupil jsem (spis na hrani) LED zarovky s dodatkem "CAN". Po vymene svitily dobre, ale jen hodinku. Vratil jsem zpet original a resil proc LED nesviti. Jak jsem ocekaval, v patici je paralelne k privodu naletovany odpor. Neocekaval jsem ale 100 ohmu na kterem je ztrata 2W (odpor sam 2 watovy neni ani nahodou a proto dostava zabrat (podle velikosti tipuji maximalne 0.25W). A zabrat dostava i plast ktery drzi (drzel) zbytek elektroniky (LED cipu) v patici. Plus je naletovan na spicku patice, minus je primacknuty tim plastem ke kalisku. Po ohrati a zdeformovani uz neni minus k dispozici.
LED jsem zkousel jeste pred montazi, s teplotou odporu jsem pocital ale ze az tak......
Netvrdim ze LED je spatna cesta ale nekteri vyrobci se s tim evidentne neparou .
Nastesti moje C5ka nehlida zarovky, takze odpory vyletuju, plast nahradim a budu si hrat dal.

Frenky

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator