Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Silentblok motoru
jruze
02.03.2017 16:16 - Re: Silentblok motoru
U??vate?
tomio napsal(a):
Čaute všichni. Měnil jsem tři silentbloky na motoru (horní hruška, spodní puk a silentblok převodovky) a chvíli to bylo opravdu znát. Při sešlápnutí plynu (akceleraci) se motor ani nehnul, to samé pří puštění plynu (brždění motorem). Jenže po cca 14ti dnech je to v původním stavu jako před výměnou. Problém je v nalisování spodního silentbloku, resp. v držáku tohoto silentu (ten, kterým prochází i poloosa). Po několika zpackaných výměnách silentu je tak "vyžvýkaný", že už to nejspíš lepší nikdy nebude. Takže momentálně řeším výměnu celého dílu 1807HT, resp. 1807XT. Nový stojí přes 3t a tak zkoumám variantu zakoupení použitého...z vrakáče. Cena bude kolem 1t, ale je to jako hledat jehlu .... Momentálně mám nabídku na držák z Peugeot 407, z motoru RHR 2.0hdi 100kW. Prý je nabeton stejný jako ten C5tkový, akorát si mám vybrat jestli chci hliníkový, nebo litinový Pán z vrakoviště komunikuje jen po telefonu a fotku odmítá poslat s tím, že "kam by přišel, kdyby každou blbost fotil" Vem to čert, ale jde mi o to, jestli můžu hledání držáku rozšířit i o Peug407 z motoru RHR a pak mě zajímá to dvojí provedení hliník/litina. Děkuji za info


Řekl bych že RHR (C5II) je držák řešenej jinak - nevím nekoukal jsem Peugeot nevím nedělám Z X7 bych možná dovedl - musel bych se zeptat .

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator