Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Letní pneu na C5
Jarduk
01.03.2017 10:12 - Re: Letní pneu na C5
Za?iato?n?k
Ten Nexen jsem nakonec vzal taky. Už se těšim, až je nahodim. Na českých stránkách moc recenzí neni. Pro mě nevěryhodný ADAC je hází do lepšího průměru. Na zahraničních stránkách si je vcelku pochvalujou, tak uvidíme.

Fakt to neni o jen o vzorku. Jak jsem psal, už to hrozně klouzalo. V Německu jsem takhle málem zaplul někomu do kufru, když jsem potřeboval rychle zabrzdit na křižovatce, když to tam někdo zašlápnul na oranžovou. Podle mýho jsem měl dostatečnou mezeru, ačkoliv byla silnice po dešti, podle gum ne. Jelo to jak sáně. Navíc po těch letech nebylo možný gumu vyvážit, při dálničních rychlostech vibrovala. Bočnice se už drbaly.

Když jsem někdy v říjnu pak vjel ve 130 do "louže", když se přes kousek dálnice prohnala nějaká lokální bouřka a začal mi předjíždět můj vlastní kufr, tak jsem udělal dvě věci. V duchu jsem poděkoval všem, co měli na starost vývoj ESP a druhej den přezul na zimáky, který teď kroutí teprv 3. sezonu.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator