Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Co nového chystá Citroen
jruze
21.02.2017 08:53 - Re: Co nového chystá Citroen
U??vate?
vilous napsal(a):
Nejdříve jsem to považoval za kachnu. Ale už to oficiálně potvrdily obě strany - PSA chce koupit Opela. Závěr je jediný. Opel nyní docela "jede", astry mají spoustu verzí, dokonce i LED světla ve třídě koktávky, insignia je zdařilá, nynější facelift fakt síla...
Tak toto všechno srovná PSA na svoji úroveň = zbavte se opelů dokud je čas


No k té insignii - nevím jen z doslechu ale ta elektronika a bezporuchovost ??? jak říkám jen z doslechu se s..e (citroen byl vždy průkopník a ,,testovací" auto které tím pádem mívalo i dost poruch prý je to s oplem něco podobného) ten Opel je na tom nyní podobně, ale zase jsou na tom s výbavou dost dobře s pohodlím nevím neměl jsem tu čest(na Opelu byl problém z kabeláží-dost se lámaly a špatně se to hledalo-hrubé pletení kablíků a pochybuji že toto změnili). Vlastní zkušenost jen s Vectrou A 2.0i + LPG v AP a spokojenost (pohodlí jinde než citroen) i když to je vždy kus od kusu.

Já tak trochu uvažuji časem o rádoby Citroenu C-Crosseru + to co mám (biturbo),ale to je i trochu z praktického důvodu použití.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator