Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Adaptér ELM327 - Torque apod. applikace
MS02
18.02.2017 17:23 - Re: Adaptér ELM327 - Torque apod. applikace
Za?iato?n?k
Jako opravdu zkontrolovat mnozstvi oleje a chladici kapaliny pred kazdou delsi cestou v servisu? A co tlak v gumach, ten uz uzivatele mohou merit a upravovat sami? Nebo urovne min a max na nadrzce s brzdovkou? Pak se holt nekteri BFU divi, ze servis je drahy a nadavaji na auta. Neco jako uzivatel ma smulu na auta, ale ja tvrdim, ze auta maji casto smulu na nektere uzivatele... At uz na "blondyna" jezdici az do cervene stopky, nebo napadeno kutilem...
Sam dlouhodobe spokojen jezdim do autorizaku. Zkousel jsem i nakontaktovat "lokalniho odbornika", ale po rozhovoru s nim jsem zdrhal i s autem pryc a dal servisuji na stejnem miste. Jsem rad informovan a rad vim co se deje. Nejsem priznivcem hesla "Co se ti bude libit, o tom rozhodujeme my, strana!" Auta mam ve stavu kdykoli schopnem navsitivit STK, kam ostane jezdim bez pripravy. OK, koupim novou napln do lekarnicky, nejak se hromadi

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator