Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Chcípání a divné chování motoru / C5 III 2.0 HDi 103kw
pospa
14.02.2017 07:18 - C5 III X7 za studena cuká, někdy chcípne
99
Ahoj,
jak již píšu v předmětu.. ráno do toho vlezu, nastartuju, škrábu okna, sednu a jedu. Jedu třeba na trojku a najednou škub. Jen chvilkovej, ale vždycky přestane fungovat tempomat a občas vyhodí hlášku ABS/ASR. Po chvíli najedu na magistrálu, jižní spojku (80km/h) a stane se mi to zas. Jednou mi to dokonce chcíplo v levym pruhu když jsem předjížděl retardy, kteří nevědí, že je na magistrále 80ka a jedou tam 50, pač je tam radar (to je poprvé co jsem na ně nenadával). Včera jsem zastavil a nechal auto stát nastartovaný a samo od sebe chcíplo. V Diagboxu je pak spousta chyb - čidlo otáček (momentálně je tam úplně nové), suspension, občas power steering a já nevim co ještě. No a pak je tam EGR, o kterým vim, že je nějak přiohnutej (neni ucpanej), spíš opravenej, ale ta chyba je tam pořád a nejde vymazat. S tím jsem to auto kupoval a člověk co to měl přede mnou s tím takhle jezdil třeba přes rok a nic mu nechcípalo. Nevim, jestli by tohle všechno mohl ten EGR způsobovat? Každopádně nikdy při tom chcípnutí nebo škubnutí se neorozsvítí kontrolka motoru. Už mě to dost sere, nechci se dostávat do situací, že mi to chcípne na magistrále. Jinak jezdim ráno cca 15km do práce, odpoledne zpátky, občas to proženu na dálnici.

Díky
Pospa

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator