Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Antipollution system faulty - benzínové motory
havlis
12.02.2017 23:27 - Re: Antipollution system faulty - benzínové motory
99
Chce to na diagnostiku, já měl jednou taky podobný problém ale nešly mi asi 2 válce, a pak i tři. Dělalo to na plyn i na benzín hned po startu, pak jsem přišel na to že mi nejdou vstřiky na ty konkretní válce a plyn taky nešel a hned se vypl. Tak jsem to dal plynařovi s podezřením na plynovou jednotku a měl jsem pravdu,nepouštěla ani plynové vstřiky ani benzínové. Mam system Magic, a stalo se to ještě v zaruce asi po roce.

Jo a přišel jsem na to tim že jsem sundal to horní saní a brácha mi startoval a ja si svítil na jednotlivé vstřiky a viděl jsem který šel a který nešel . Cívky jsem taky měnil, ale zavada dle diagnostiky byla furt na stejných valcích. i tlaky jsem měřil a byly dobré. a než jsem na to přisel, tak tam padly nové svíčky, cívky, svorkovnice ke vstřikům a konekturky do svorkovnic, pak mě napadly ty vstřiky.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator