Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Ostřikovače světel / C5 III
jruze
11.02.2017 00:14 - Re: Ostřikovače světel / C5 III
U??vate?
first napsal(a):
Dobrý den pánové.
Tak se taky řadím mezi nestříkače, akorát mi nejde do hlavy jak muže ostřikovat jeden motorek obě světla naráz,když z něj jdou 2výstupy a je skoro schodný s tím na skla,akorát na sklo jede na jednu stranu přední sklo a na druhou zadní okno. Ten stejný tam mám i na ostřik světel,ale nepochopím jak zvládne točit na obě strany naráz a nebo jestli napřed jde jeden ostřikovač a pak až druhý? Každopádně neostřikuje i po výměně pojistky. Nejspíš je tam ten správný originální motorek,protože to je rozkreslené i v Citroen Service. Můžete mi někdo říct, jakým způsobem to pracuje tento systém? TJ s motorku 2 hadičky pro každou stranu.
Díky předem.


Z kraje jsem si myslel že si dělᚠsrandu no motorek na okna funguje jak píšeš ale ostřikovač světel má prostě jen dva vývody každý k jednomu světlu(když se podívᚠna service citroen na starší model uvidíš jeden vývod z motorku o kousek dál téčko a z něj ke každemu světlu - no na X7 dali to téčko přímo na motorek je to pochopitelné?)

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator