Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Zaseklé zadní dveře - nejdou otevřít
jruze
10.02.2017 17:40 - Re: Zaseklé zadní dveře - nejdou otevřít
U??vate?
fox napsal(a):
nepochopil jsi mě auto se zamkne normálně, všechny dveře sou zamklé, krom PZ... ty se tváří taky jako zamklé ale když potáhnu za vnější kliku, tak odemkne celé auto.. zámek cvakne .. změna teploty z ranních -2 na aktuálních +2 závadu vyřešila a už i po zamčení nejdou otevřít a neodemkne se celé auto ...


Pochopil jsem že nejdou otevřít - v podstatě je to o to lepší že je nemusíš nahřejvat abys je otevřel,ale ohledně zámku je to stejné = povolovák - rozpustit bordel v zámku - vyláchnout odmašovákem(čistič brzd) - namazat jak jsem psal. Ještě jedna věc není náhodou zkracované táhlo k vnitřní klice? - pokud to někdo dělal mohl se dostat na hranici kdy už nepustí tu páčku na zámku úpně a pokud to tak je ten zámek se bude chovat přesně jak popisuješ.(podívej se jestli na tom táhle není jakoby esíčko a jestli má vnitřní klika -táhlo když chceš zevnitř otevřít kousek vůli než otevře = jestli otevře dveře hned jak sní hneš bude to tímto.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator