Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Silentbloky ramen přední nápravy / C5 III
filipxec
10.02.2017 16:08 - Re: Silentbloky ramen přední nápravy / C5 III
99
Ahoj všem,
pročetl jsem celé vlákno. Mám totiž potíž na přední nápravě. Táhne se to už rok... Před rokem (vlastně už je to tak 15 měsíců) jsem při přezouvání na zimu zjistil, že se mi sjela pravá přední guma zevnitř. Zároven s tím se při velkem rejdu při parkovani ozvalo obcas takove lupnuti. Můj dvorní mechanik (vzorně se staral 650 tisíc km o Xantosku, mimochodem za celou dobu jsem na ní menil na naprave jen několikrát kosticku) si s tím neporadil. Pak mi u Patery vymenili kulak. A z auta jsem mel dobry pocit, predek byl najednou tuzsi, jak novy. Před zimou jsem nechal delat znova geometrii, protože guma se furt sjizdela zevnitř..
Vysledek je, ze auto téměř neznatelne tahne doprava (na 200 metrech při pustenem volantu uhne o metr), volant je o stupeň, dva mimo primy směr, prava predni guma se sjizdi zevnitř. Když vypnu radio a opravdu hodne se soustredim, tak na drobne nerovnosti typu zvlneny asfalt citim, že je nekde vpravo mala vule. Dal jsem tedy auto do autorizaku, kde mi vysekli rozpočet na téměř 50.000,-Kč a chtějí měnit celou nápravu na obou stranách (těhlice, ramena, kuláky - minimalne jeden je novy ), geometrii nedělali, že to prý nemá cenu. To se mi nezdálo, tak tomu něco čtu. Hledám nekoho s podobnou zkušeností. Auto má 185 tisíc a jinak je vše OK a jsem spokojený. Díky za postřehy.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator