Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Zaseklé zadní dveře - nejdou otevřít
jruze
10.02.2017 10:38 - Re: Zaseklé zadní dveře - nejdou otevřít
U??vate?
fox napsal(a):
Ahojte, dneska ráno mě nemile překvapily PZ dveře, auto zamkne a samozřejmě při potáhnutí za kliku se odemkne. Před prácí to mám pod kamerama takže ok, ale zítra potřebuju jet pryč a dneska končím až někdy v 7 - 8 večer takže nemám moc čas do zítra ráno shánět druhý zámek. Existuje nějaký způsob jak to aspoň na rychlo zamknout aby to prostě nešlo otevřít ani když bude odemklé ? Nechci aby mě někde vybrali


Musíš je jak píše brixtr dozavřít aby zaskočil zámek -potom by měly jít zamknout dálkou nebo klíčem normálně . Na to aby šli otevřít dveře po odemčení můžeš zkusit ty dveře v okolí zámku prohřát třeba fenem (chce to čas aby se prohřál i ten zámek - vždy jsem je takto otevřel) - ten zámek buď jiný a nebo tento demontovat- pořádně vyčistit od staré vazelíny(tak aby se uvolnila hlavně uvnitř zámku) a znovu namazat (používám olej a řidkou vazelínu ve spreji)

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator