Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Chiptuning
eisy811
03.02.2017 19:25 - Re: Chiptuning
Za?iato?n?k
Ja to nechapem. 5 litrov na 100. O takej spotrebe mozem snivat, ci C5,alebo obstarozitna Octavia, zrovna tak by som mohol pridat skusenosti s 1.7 CRDi (v i40 spotreba cca 6,5), Pod 5 litrov sa dostanem jedine s trojvalcom 1.4 TDi a to nesmiem prekrocit 120 km/h,vsetko skusenosti na dlhych cestach. Tak asi robim nieco zle, a zle robia aj kolegovia, pretoze napriek tomu, ze maju rozne auta (od 1.6 TDi po 3.0 D) nik z nich nejazdi za menej nez 6 litrov.
A chipnuty mam akurat ten trojvalec, no spotreba nesla vobec dole, ale asi ani hore ,jedine ze ho naozaj nahanam, raz sa mi odvdacil spotrebou 7,4,to bol rekord. Teraz som ho musel prevetrat, takze po 1200 km dialnic mi svietilo 5,2. Zajtra idem domov, dofukal som kolesa na 2,4 tak uvidim ako to pojde
Ale chipnute 2,2 HDi a 5 litrov, tomu skutocne nerozumiem.
Inak, daval som chipovat v C. Tesine u drapka, mozem jedine doporucit, aj po viac nez 200 000 km (zvacsa dialnice) ten motor bez problemov, turbo este povodne. C5 ma snad este 120 kW, takze napriek jej hmotnosti este sa da slusne rozhybat a aj pridavat na dialnici. K 200 km/h sa vsak rucicka priblizuje pomaly… Mrcha Citroen, ma zly koeficient ,aerodynamicky to neni zrovna na 5 hviezdiciek.
Az mi spadne vykon na tych 110 kW, ako tu bolo rozoberane, tak pojdem do Tesina, alebo do Radonic

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator