Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Antipollution system faulty - dieselové motory
jruze
30.01.2017 17:10 - Re: Antipollution system faulty - dieselové motory
U??vate?
BlueSeven napsal(a):
Na té chrouplé vaččce by to asi nejelo, že?


no to je pravda ,ale i když teoreticky by mohlo ale dělalo by to asi kravál kdyby jen někdy přeskakovala.

Jinak souhlasím že to vačka není . nicméně teplotou to určitě není - na jednom autě jsem jezdil nějaký čas s KO termostatem také a bez problému.To že pří startu není tlak paliva ? může být něco na přívodu paliva nebo filtr,popřípadě i přetlakovej ventil na přepadech - nejde to od PC jsou to jen dohady - jednom případě jsem měl podobné příznaky na autě co jsem koupil (bělouš) kdy jsem ho koupil s už nevím značku filtrem poliva - po namontování nechtěl chytat a i za jízdy párkrát zhasnul po vyměně filtru za purflux vše OK dodneška. = jak jsem už psal začni od balonku,filtru,diag měřené hodnoty- po výměně filtru musíš něco najet než se zaplní a natlakuje zpětné potrubí přepadů(u biturbovejch vstřiků je to nutnost ke správné funkci)

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator