Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Problematika a funkce EGR
jruze
29.01.2017 13:48 - Re: Problematika a funkce EGR
U??vate?
Mikra napsal(a):
Taky jsem byl přesvědčenej, že se to musí někde projevit, když do sání pustíš saze. Ale už si to nemyslím. Teda nemyslím si, že by se to zasíralo až tak moc. Když jsme u Petra měnili žhavky, tak jsem se těšil, jak si ucpaný sání vyblýskám a ono nebylo co. Jen tenký okraj na vstupu do sání měl trošku kaše a zbytek se dal spláchnout jedním stříknutím čističe. A stejně čistý jsem měl i komín od EGR. Vzhledem k mému stylu ježdění v docela nízkých otáčkách po okreskách jsem čekal něco jako komín, který neviděl kominíka deset let. Tohle vypadalo spíš jako rok starý komín od plynovýho kotle. Ten motor má natočeno 166k km a spolykal za posledních 100k km asi 7000L nafty. Takže jestli mi EGR funguje a něco pouští zpět do sání, tak to do válců proletí, nikde se to neusadí a krásně to shoří. Uvidíme, jak bude to sání vypadat, až budu měnit žhavky podruhý. Jestli teda ještě budu dejchat.


mᚠbiturbo a né starou 98Kw nebo 1.6HDI a v dost případech i RHR (hlavně kanálů v hlavě a potrubí)- a dost záleží na stavu motoru,vstřiků.A trubka od EGR nebývá moc zas..ná ale sání a jen konec trubky od EGRu tak 5cm

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator