Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Engine fault: Repair needed
jruze
29.01.2017 10:58 - Re: Engine fault: Repair needed
U??vate?
Royce napsal(a):
Ahoj, tak jsem se dneska stal další nešastnou obětí hlášky Engine Fault... Valím si to po dálnici 150 na tempomat, najednou se rožlo SERVICE a hláška "Engine Fault, please stop the vehicle" a auto okamžitě zpomalilo na 100 km/h.. Říkal jsem si, že spadlo do nouzáku, tak dojedu na nejbližší pumpu a nějak to pořeším.. Jenže po kilometru najedou červená STOP a auto začalo velice urychleně brzdit motorem.. takže jsem akorát stačil přejet do odstavného pruhu. Zkusil jsem vypnout motor, ale STOPka zůstala svítit. Po opětovném pokusu nastartovat už motor nechytal (vypadá to, že to bylo softwarově blokované). Takže odtahovka... Máte s tímhle chováním někdo zkušenosti?


No zkušenost mám takovou ze zastavím - prohlednu - zkontroluji co jde - vyhodnotil situaci a podle toho - ono to kolikrát ušetří dost peněz ( já mám ještě tu výhodu ze mám diag většinou sebou) - jestli jsi ho trápil až do zastavení ??? - ato té to auto prosila o zastavení - mělo víc rozumu než ty
(Bez urážky - stop je informace dost jasná - občas ti tato hláska chce zachránit život )

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator