Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Engine fault: Repair needed
autodiag
29.01.2017 09:13 - Re: Engine fault: Repair needed
U??vate?
Royce napsal(a):
Ahoj, tak jsem se dneska stal další nešastnou obětí hlášky Engine Fault... Valím si to po dálnici 150 na tempomat, najednou se rožlo SERVICE a hláška "Engine Fault, please stop the vehicle" a auto okamžitě zpomalilo na 100 km/h.. Říkal jsem si, že spadlo do nouzáku, tak dojedu na nejbližší pumpu a nějak to pořeším.. Jenže po kilometru najedou červená STOP a auto začalo velice urychleně brzdit motorem.. takže jsem akorát stačil přejet do odstavného pruhu. Zkusil jsem vypnout motor, ale STOPka zůstala svítit. Po opětovném pokusu nastartovat už motor nechytal (vypadá to, že to bylo softwarově blokované). Takže odtahovka... Máte s tímhle chováním někdo zkušenosti?
Co jsem si všiml, tak předtím, než se to stalo, mi začalo auto ukazovat více paliva v nádrži. Jsem si jistý, že tak půl hodiny předtím jsem měl méně, než půl nádrže. Pak najednou ukazovalo 3/4. Nevím jestli to má nějakou souvislost.. jen vím, že se to stalo chvíli předtím.

na dlouhy pribeh ,jen kratka odpoved: diagnostika/servis

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator