Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Zaklapovací zpětná zrcátka / C5 I/II
Pavel123
27.01.2017 13:39 - Re: Zaklapovací zpětná zrcátka / C5 I/II
99
Citroen C5 I – r.v. 2013
Zdravím kolegy citroeňáky.Můj první dotaz na této sajtě.Tak snad jej směřuji tam kam mám.O co tedy jde.
Couval jsem a urval jsem zpětné zrcátko u řidiče.Moje blbost vím.Teď je ve stavu že sklo je neporušené a vlastně i ten kryt je v poho.Problém ale je,že se utrhlo něco v čem se to celé zrcátko natáčí.Tzn. že s ním mohu rukou volně natáčet jak chci.Blbý je,že když nastartuju,tak má stále ,tedy tak půl minuty,tendenci se dorovnávat a tak se sklopí,resp. vyklopí, až nadoraz ,ale dopředu.No prostě je tam něco utržené.A teď co dál.Tak především bych potřeboval najít příslušnou pojistku(v manuálu jsem ji nenašel),aby než provedu opravu, se toto po nastartování nedělo.Anebo ho sundat,odpojit z konektoru a zase provizorně nasadit.Tím i zjistím kolika pinové je.Mimochodem je elektrické,vyhřívané a el. sklopné.No a pak co dál. Především nevím jak přesně ho celé sundat,nechci dloubat kam nemám a pak až jej sundám, tak aby to bylo co nejlevnější, zdali by nešlo použít to sklo a kryt v barvě auta.Můžete mi někdo prosím poradit?Díky moc.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator