Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Problémy automatické převodovky / C5 III
jruze
26.01.2017 11:56 - Re: Automatická převodovka / C5 III
U??vate?
martinpad napsal(a):
Na rovince se mi to chova stejne jako vam, tedy ze tam jakoby skoci na chvili pulena rychlost. Toto pozoruji kdyz vyrazim z domova opacnym smerem po rovine. Ale kdyz vyrazim na do kopce tak mi prave otacky nespadnou po prerazeni. V podsate mi prijde, ze se to chova trosku jak CVT, tedy Automat predari a otacky spadnou jen nepatrne v kopci. Na rovince to presne jak rikate, zustane na vterinku v takove "mezirychlosti zarazene". Jinak elektricke topeni nabehne temer okamzite, ale neni to zrovna moc teple, staci to tak na odmrazeni okna, ale pak mu dlouho trva nez je v aute opravdu teplo, tedy po zahrati motoru. Tusim prave, ze ty state PSA 1,9TD a D meli maly a velky okruh vody, protoze jinak si nedokazu vysvetlit, ze do 2 km topili takovym stylem, ze neslo skoro udrzet ruku na vydechu a Motor byl plne zahraty.


Termostat je tam kvůli ,,malému okruhu" + má chlazení výfukovích plynů od EGR a diesl + el. těleso v tělese topení - ten motor má +- 300Kg no to se třeba z - 10 stupňů nemůže ohřat za minutu.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator