Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Problémy automatické převodovky / C5 III
martinpad
25.01.2017 15:34 - Re: Automatická převodovka / C5 III
99
Díky moc chlapi za odpovědi. Uz jsem se trosku bal, jestli muj Automat nezacina vykazovat nejake opotrebeni, ale snad ne, kdyz to dela vice ldiem. Taky me napadlo, ze to nechava ¨trosku prokluzovat proto, aby rychleji ohral olej v automatu. Na rovince vubec nepoznam rozdil mezi studenym a teplym automatem. Jedna se jen o to, kdyz jedu smerem na kolinskou, kde musim nejdrive prekonat kopec. Auto zahrivam jen po dobu kdy musism skrabat nebo ometat snih. Pokud neni namraza na okne a presto je -10 tak v podstate nastartuji, otevru rucne branu a hned jedu. Ale je pravda, ze olej v automatu se zahriva hodne rychle oproti motoru
Jinak když dám zimní režim tak se též rozjíždím na trojku Mě šlo jen o ty otáčky, zdali je to normální. Protože mě to trošku vrtahlo hlavou, zdali už není Automat na odpis a nebo jestli jsem neco nepokazil, když jsem nechal měnit olej v automatu. Protože hned na to přišli mrazy a toto podivné chování, tak jsem nevěděl, jestli něco nepokazil servis.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator