Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Výměna skla pátých dveří / C5 I/II Break
jruze
24.01.2017 18:46 - Re: Výměna skla pátých dveří / C5 I/II Break
U??vate?
cimbal napsal(a):
Je to ten blok s osičkou zadního stěrače, v mrazu se mi za jízdy celé zadní sklo vysypalo (neměl jsem asi zapínat rozmrazování...).Asi zkusím to lepidlo na zrcátka. Jen mám trochu obavy aby to vydrželo při zavírání skla. Díky. A omlouvám se za mizerný popis problému .


No ty mᚠjiné okno a bez toho 6. šroubku na okně? tak znovu na každém okně je tento šroubek(6.tka šroubek nalepen na okně) celá to osička která drží (na které je přidělán stěrač) je přišroubována matičkou na 10 klíč k oknu a druhý bod je matka na 22. klíč k té se dostaneš po demontování plastu který kryje ramínko stěrače - to drží na osičce na kuželu a přitaženo je matičkou na klíč č.12 - po demontáži ramínka stěrače odstraníš plastovou kritku a uvidíš matici na 22. klíč - tu povolíš (a tu z druhé strany na 10 klíč ) a demontuješ tento mechanizmus - montហje opačně.(ještě jsem zapoměl na odpojení konektoru mikrospínače)

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator