Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Klimatizace nechladí
Plachim
24.01.2017 12:13 - Re: Klimatizace nechladí
99
Jaké těsnění mᚠna mysli? Jako na těle kompresoru to asi ne a nebo ucpávku? No tam se nějak nemá co vymačkat ale budiž na školeních se říká spoustu věcí sám jsem školil a v podstatě vždy je na tom kus pravdy (u kompresorů jde spíš o planžety, ty se můžou slepit). Jak jsem psal z C5 zatím zkušenost nemám a tak se zaobírám jen samotným okruhem chlazení a vlastností plynů tlak/teplota a ne elektronikou. Jinak když se ti sepnou sahary to je přeci normální, u kompresorů co se točí stále a jsou regulovány náklony pístů to prostě řídící jednotka vyhodnotí jako seplou klimu a pokud tato vlastnost je automatická při ofuku čelního okna tak to tak udělá - tedy měla by. Ostatní otázky ti nezodpovím právě proto, že pojem zima je zavádějící. Zima je i nad nulou kde tlak chladiva jde nad 3 bary a tam k nějakému chlazení už dochází a tím i kondenzaci. Nejjednodušší způsob je připojit manometry a sledovat při jaké teplotě ještě běží a při jaké už není tlak Nicméně se omlouvám za tyto romány a dokud si C5 neosahám v reálu nechám radit vás odborníky, co tato auta znají do šroubku Mám sice praxi 13 let ale upřímě zaměřenou převážně na okruh autoklimatizací a i dnes mě dokáže ještě kolikrát nějaké to auto překvapit a třeba mezi ně bude patřit i C5 vždy přeci je to auto co má koule a Jardo neřeš procenta opravdu záleží na více věcech. Automobilka taky uvádí, že spotřeba motorového oleje je litr na 1000 km (prosím jen příklad nechytat za slovo) a realita je kolikrát úplně jiná u dobrého motoru i nula a u nakopaného i víc. Jiný únik bude mít nové auto, jiný 10 let nové auto a jiný třeba auto s vyměněným kondenzátorem bez výměny O-kroužků Vždy to asi znáš, každý z nás se s tím už setkal ne Takže nechávám to tu vám mistři a budu se jen inspirovat a DÍK za vaši skvělou práci tady na klubu

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator