Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Klimatizace nechladí
jruze
24.01.2017 09:47 - Re: Klimatizace nechladí
U??vate?
Tak já to nějak nechápu: klima se v mínus teplotách nesepne,funkce vysoušení funguje tak že ,,mrazivej" vzduch vysuší vnitřní vlhkost tak že je vháněn do systému tento vzduch z venku . No já mám C5 II s tím nesmyslem kontroly čistoty ovzduší a se sondou vlhkosti(funkční) - klimakompresor (elektromagnet) je sepnutý stále(klimakompresor má regulaci výkonu) - to co nechápu je = proč se mi po zapnutí ofuku na přední sklo rozeběhnou sahary(to se děje vždy když ,,spustí" klima) a přepne na vnitřní okruh(né vždy - asi je to podle vlhkosti interieru),další věc co nechápu je k čemu je tam sonda vlhkosti v interieru? , to že se občas stane že se přepne na vnitřní okruh a napíše že je vzduch znečistěn - o tom nemluvím to je něco jiného . Další - proč mi i v zimě občas odkapává voda z tělesa klimatizace(voda není sladká a ani se neztrácí-takže vzdušná vlhkost zkondenzovaná na výparníku).U C5 I jsem to měl jinak tam když jsem pustil rozmrazování (ofuk na okno slyšel jsem cvaknout elektromsgnet klimakompresoru)
S tím že každá klima by se mněla po nějaké době protočit nám na školení říkali je hlavně kvůli těsnění kompresoru aby nylo dlouho v jedné poloze a nevymačkalo se - zmenší se možný únik chladiva (ten je kolem 10% ročně )
Otázka: proč se mi občas přepíná na vnitřní okruh,proč mi spínají v těchto případech sahary (na rychlost pro klimu),proč a kde se bere voda odkapávající z výparníku,proč se mi na druhém autě (nefunkční klima-prasklá trubka) hůře odmlžují okna ?

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator