Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Akumulátor
63zdenda
21.01.2017 22:26 - Re: Akumulátor
U??vate?
jruze napsal(a):
Né všechno je stavěno v autě na cokoli - myslím že byla dokonce svolávačka na přívodní kabely ke starteru (roztekla se izolace a spekli se kabely) - ono je to dimezované na určitý průtok A a když použije silnější aku může se mu stát že mu shoří auto, o něco silnější to asi snese ale .


Neumím posoudit, zda mᚠpravdu se spečenýma kabelama, nebo shořeným autem, ale všichni, nebo skoro všichni nafáci tady máme silnější aku, než je doporučená a ještě nikdo nenapsal tyto problémy.
Mám mít 74Ah 680A, mám tam 77Ah a skoro 800A startovacího proudu, jsou tu i uživatelé, kteří mají 82Ah 850A a nemají sebemenší problém, také o ní uvažuji, protože moje již druhá Varta po dvou letech je na odchodu, v tuto značku už ztrácim důvěru, proto se začínám koukat po jiných, ale zase otázkou je, zda když jezdím kratší trasy, zda kupovat silnou, abych jí po každých 10km úsecích neměl stále na udržovačce, nebo nabiječce.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator