Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Regulace podsvícení
Miklásek
15.01.2017 08:18 - Re: Regulace podsvícení
Za?iato?n?k
autodiag napsal(a):
jestli si dobre pamatuju tak pokud mas denni sviceni,tj nemas zaple svetla packou tak se nic nedeje
pokud nemas denni sviceni a svetla se ti rozinaji automatikou (cidlo v zrcadku) tak se stlumi dle intenzity,prikladne zminovany vjezd do tunelu..v tomto rezimu nejdou dalkova svetla a nesviti tusim osvetleni SPZ


No, a práve tak mi to nefunguje. Ak zapnem svetlá manuálne, alebo mi ich zapne svetelné čidlo, tak sa mi intenzita osvetlenia prístrojovky nastaví tak ako som si to nastavil naposledy. Čo je naprd práve za krásnych slnečných dní, keď vojdem napríklad do tunela, alebo musím svetlá zapnú manuálne kvôli prívesnému vozíku a vtedy sa mi stiahne podsvietenie (lebo v noci ho mám stiahnuté na minimum), že na displejoch nieje skoro nič vidie a tak si ich musím manuálne nastavi na vyšší jas

Preto by ma zaujímalo či niekto z vás diagnosticky skúsených nevie či sa to dá na X7-mičke nastavi tak aby sa mi potom podsvietenie nastavovalo automaticky podža intenzity... U nás v Citroene sa na to už ani nepýtam, lebo to je ako hrach na stenu hádza...

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator