Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: LHM alebo LDS? LDS!!!
jruze
13.01.2017 10:40 - Re: LHM alebo LDS? LDS!!!
U??vate?
Marsiano napsal(a):
Ze by to tedy byla jen shoda nahod a odcházelo servo? Vsude pisou ze se tyto dva oleje nemají míchat. Nemohlo to nejakou chemickou reakci ztratit mazaci vlastnosti.


LDS - LHM budou mít (můžou) jinou hustotu,jinou pěnivost,tepelnou roztažnost atd.. ale zase servožerpadla jsou stejné konstrukce jediné co může být jiné je použitý materiál těsnění,jinak řešený ,,tlumič " v hadici (pokud stará hadice ho měla také nevím),řízení si myslím je také stejné konstrukce - jediné co u všeho může a asi bude materiál těsnění.Pokud jsi dolil 0,8L tak by to podle mne nemělo být ani zavzdušněné.Řekl bych že je to asi shoda náhod,nebo telotou ale 0,8L není zase takové množství a řekl bych ře se normálně smíchá (nesrazí se,možná bude pěnivější)mazací schopnost podle mne nebude moc rozdílná(LHM auta mají dnes klidně i milion Km a fungujou - podle mne je to jen inovační krok - dnes je vše syntetické,některé produkty se nesnesou a třeba se i sráží ale LDS-LHM není ten případ ale vyměnil bych- 2x a vyzkoušel jestli došlo ke změně - systém se odvzdušní sám(řízení) u BHI se musí většinou mu trošku pomoc natlakováním nádobky , řízení by mělo stačit několikrát do plných rejdů - někdy to trvá déle protože to tochu napění a to může dělat neplechu ale dočasně . Mohl se ti rozpadnout tlumič v hadici,nebo nějaký bordel ve ventilu v řízení.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator