Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Koupě Citroenu C5
bitovod
11.01.2017 15:16 - Re: Koupě Citroenu C5
99
Zdravím,

jsem tu nový, tak se omlouvám, pokud způsobím nějaké to faux-pas

Koukám po autě, kterým bych nahradil moje jednadvacetileté Volvo 850 a protože už i u Volva pomršili kde co, padnul mi zrak na C5 (za to trochu může kamarád, který jí tak dlouho chválil, až se mi zalíbila). Už to tu týden pročítám a jde mi z toho trochu hlava kolem, koukám do inzerátů a hledám.

Moje požadavky jsou celkem jednoduché - C5 II Break, 2.0 Hdi, automat, z výbavy vyžaduju snad jenom tempomat, všechno ostatní je drobné plus, nezávislé topení a střešní okno je ohromné plus

Našel jsem ledacos, dneska na mě vykouknulo na Sauto tohle: .link. Nevíte o tom někdo něco bližšího, případně (lépe) nezajel byste se tam se mnou někdo podívat? Jsem z Prahy (i když tedy Horní Počernice jsou taková vesnice na kraji, ale budiž), takže ta Plzeň není zase tak moc z ruky, ale jet tam úplně na blind a bez znalého člověka není to pravé - samozřejmě nechci doprovod zadarmo, já mám do automechanika hodně daleko, ale už jsem se naučil, kolik času, nervů i peněz umí dobrý mechanik a "přejímací technik" ušetřit...

Poradíte někdo, nebo nemáte tip na nějakou podobnou C5?

Díky.

Bit

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator