Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Červený STOP + oranžová hláška service před startem.
jruze
05.01.2017 23:25 - Re: Červený STOP + oranžová hláška service před startem.
U??vate?
pavel222 napsal(a):
Zdar kolegové.
Chtěl bych poprosit o radu, na mé C5 2,0 hdi 100 kw z roku 2007 se mi zničeho nic před každým startem rozsvítí červený stop a zároveň oranžová hláška service. Jednou jsem myslím na zobrazovacím displeji zahlédl hlášku "child safety". Tlačítko v levém ovladači spouštění oken mám ok a funguje normálně.
Nevíte náhodou někdo, jak se toho zbavit? Po startu to normálně zhasne a na displeji se v seznamu varovných hlášení nic nezapsalo..? Ráno na to mrknu, jestli jsem tu hlášku na dipleji přečetl správně, při dalších startech během dne se už dál nezobrazí, pouze před každým startem svítí červeně STOP + oranžová service...

Dík za tipy a rady.

Pavel


A diagnostika říká co? - no byla to taková blbost a to auto bylo kvůli tomu naprodej za 34000,-(C5 II RHR break) Typ nebo radu ti nedám protože od PC to nejde - nemusí to být stejný případ.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator