Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Problémy s topením v C5 II - klapky
peterson
04.01.2017 09:42 - Re: Problémy s topením v C5 II - klapky
99
už jsem na mojí C5 za 3roky (60tis km) opravoval zadní ložiska, přetěsnění pístů, klimatizaci a teď mě čekají ty klapky.. proto jsem psal, že mi začíná dělat už spíše více starostí, než radostí ze začátku plavné jízdy... .a jak jsem taky psal, to jsem ještě nesáhnul na vstřiky, turbo, dvouhmotu- časovaá bomba, třeba záleží na kusu, ale podle mě konkrétně C5 vyžaduje dost specifický servis a jelikož si na autě bohužel nic sám neudělám, je to auto pro kutily a nebo pro ty, kterým nevadí šetřit na opravy...(mě už to přestalo bavit) ale nestěžuju si, tak nějak jsem věděl, do čeho jdu a rozhodně nemám nic proti Citroenu, naopak... měl jsem před tím starou Xsaru 1,9td a tam jsem za 100tis Km měnil jen zadní nápravu (4tis Kč) a zbytek jako jsou čepy, tyčky,olej nepočítám...jenže co teď místo C5, babo raď... škodovka to rozhodně nebude a ani jedno auto z koncernu už jen ze zásady...


Hanz 397 napsal(a):
...no a kup si třeba to,co se vyrábí u vás ve městě. Sice ti nebudou odcházet klapky,kvůli kterým musíš vyndat palubu,ale odejde ti třeba větrák topení (podstatně častější),kvůli kterýmu zase na Schade musíš vyndat palubu. Jinak na cikánstru (Roomster) mám větrák vyměněnej už za něco přes dvě hoďky,jak už to mám nacvičený... Takže tak k tomu,že půjde z domu...

Sorry kluci moderátorský za OT,ale musel jsem-tyhle hlášky mě prostě nenechávají v klidu...

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator