Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Nestartuje / C5 III 2.0 HDi
jerry10
02.01.2017 21:38 - C5 III r.v. 2010 2.0 HDI 125Kw AT6 nejde naštartova
99
Zdravím. Snad sa mi tu podari vyriesit moj mysteriozny problém. Par dni do zadu som chcel odíst prec so svojim auto. Tak som donb nasadol a startoval, no nedarilo sa az som musel pouzit káble. Den na to som kúpil novú autobateriu kedze v aute bola este povodna a nechcel som cakat na dalsie startovanie s kablami. Po výmene autobatérie mi auto nastartovalo no vypisalo mi STOP a nieco s tlakom oleja,( no pred prvotným otocením kluca mi vypisalo level oil corect ci ako to presne pise, to len pre doplnenie) no kedze bolo von -10 cez noc a auto stalo 2 dni tak som dúfal že len nieco prituhlo tak som to s auto riskol. No po prejdeni asi cca 300m az 400m som sa predsa len rozhodol ze auto odparkujem a pockam zaradil som P na prevodovke s motom sam proste zhasol. Po druhom pokuse auto nastartovat uz bol problem na svete. Neslo to. Motor sa uz ani len nepretocil. Odtiahol som auto (s odtahovkou) domov a prisiel problem 2 auto uz zacalo vypisovat Economy mode a stale nejde startovat. Stretol sa s tym uz niekto? Auto potrebujem na denne vozenie vie mi niekto poradit? SURNE

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator