Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Zlobí turbo? C5 II 2.0Hdi
jruze
01.01.2017 22:47 - Re: Zlobí turbo? C5 II 2.0Hdi
U??vate?
michal napsal(a):
Zdravím,
v pátek jsem byl v Ostravě a cestou zpět jsem jel na tempomat do kopce při rychlosti 145km/h a najednou z ničeho nic auto ztratilo výkon a rychlost klesla na 110km/h a víc auto nešlo. Podle spadlo do nouzového režimu, protože po vypnutí a zapnutí zapalování výkon ok. Při tomto problému jsem neslyšel turbo dokud jsem nevypnul motor potom zase ok. Na displeji žádná hláška a tempomat zůstal aktivní. Při přechodu do nouzového režimu se odpojí turbo? Zítra bude více času tak to připojím na diagnostiku a uvidím co napíše pokud teda něco vypíše.


Domluv se s autodiagem nemᚠto daleko. můj typ je podtlak nebo elektroventil a ano po zhasnutí a opětovném nastartování to najede zpět do normálního režimu a dokud se neobjeví opět chyba kvůli které elektronika usoudí že je potřeba chránit motor tak to jede normálně.Nouzák mimo jiné ubere dávku paliva a celkově upraví-přepne mapu(rezpektivně v jednotce je několik map z toho jedna pro nouzoví režim) pro nouzák.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator