Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Aktualizace software / C5 III - RNEG
martinpad
30.12.2016 11:14 - Re: Aktualizace software / C5 III - RNEG
99
Asi jste mě ukecali a nechám si udělat update S tou kvalitou zvuku jsem dost zklamanej, přecijen od 206, xantie a Vectry 1997 je o to dost modernejsi a i drazsi Auto a přitom tyhle staré vrány hrají o dost lépe I když možná je to čistě rádiem, 206 i xantie mají moderní MP3 rádia, jenom Vectra měla původní rádio. Je pravda, že si pamatuji na dobu, kdy jsem měl Golfa III. a byl sakra rozdíl když jsem vyměnil rádio. Bavím se o poslechu rádiových Stanic. MP3 nebo CD moc nepoužívám. Asi se s tím buhu muset holt smířit, protože kupvoat Repro a nechávat staré rádio je kravina a měnit i rádio když mám navigaci tak to je totální kravina. A překopávat to za nějaké aftermarketové rádio s navigací se mi opravdu nechce.

Edit 2.1. 2017
Tak jsem aktualizoval za pomoci člena "AutoDiag" tímto mu děkuji, a mám verzi 50.3 a nezpozoroval jsem žádné změny. Vše funguje jako předtím, rychlost nebo plynulost mě přijde též stejná takže za mě, jsem žádnou změnu nezaznamenal. Aktualizaci jsem rpovedl z 20.1 rovnou na 50.3, před aktualizací jsem neprovedl restart do továrního nastavení. Rovnou jsem spustil aktualizaci (při nastartovaném autě). Celé to trvalo cca 15 minut a poté vše naběhlo a pamatovali si předchozí nastavení. Jelikož vše funguje tak ani po aktualizaci jsem neprováděl restart do továdního nastavení.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator